8:00-18:00

0 312 418 08 45-46

Bizi aramaktan çekinmeyin.

a

AZAFLI Hakkında

2007 yılında kurulmuş olan Azaflı Hukuk ve Danışmanlık Bürosunun kurucusu Avukat Arzuman AZAFLI’dır. Avukat Arzuman AZAFLI 1975 yılında Azerbaycan ‘ da doğmuştur. Eğitimine Mikail AZAFLI İlköğretim Okulunda başlayan ve Mikail AZAFLI lisesinde devam eden Arzuman AZAFLI, 1992 yılında Azerbaycan ve Türkiye arasındaki karşılıklı anlaşmanın sonucunda İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni kazanarak Türkiyeye gelmiştir. İstanbul da 1 yıllık dil eğitiminin ardından 1993 yılında İstanbul Univerisitesinde Hukuk eğitimine başlamış ve 1999 yılında eğitimini ve stajını tamamlamıştır. Eğitim aldığı dönemde tekstil şirketlerinde, genel muhasebe ve muhasebe müdürlüğü gibi pek çok farklı görevlerde bulunmuştur. Avukatlık Türk vatandaşlarına mahsus görevlerden olması nedeniyle avukatlık görevini yapamadığından farklı sektörlerde çalışmıştır.

 

2005 yılında Türk vatandaşlığına kabul edildikten sonra çok sevdiği avukatlık mesleğini yapmaya başlayan Arzuman AZAFLI başkaca sektörlerde ve ticarette edindiği tecrübelerini avukatlık mesleğinde verimli bir şekilde kullanmakta olup halen Ankara Barosu’ na kayıtlı olarak avukatlık mesleğini sürdürmektedir. Azaflı Hukuk Ve Danışmanlık Bürosu’ nun yönetici avukatlığı dışında, Ankara Adliyesi’nde yeminli bilirkişi ve uzlaştırmacı olarak görev almakta olan Arzuman AZAFLI, icra hukuku, iş hukuku, özel hukuk ve ceza hukuku başta olmak üzere pek çok hukuk dalında tecrübeye sahiptir. Analitik düşünebilen, ekip çalışmasına yatkın, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, sorumluluk alabilen, problem çözme ve pratik çözüm üretebilme yönlerinden kendine güvenen bir avukattır. Ayrıca her hafta pazartesi günleri Hayatın Renkleri isimli programın, hukuk köşesinde, hukuki sorunlar ve çözümlerine ilişkin televizyon programı yapmakta ve bir çok farklı derginin hukuk köşelerinde köşe yazısı yazmaktadır.

 

Azaflı Hukuk Ve Danışmanlık Bürosunun yöneticisi Av. Arzuman AZAFLI olup, Büromuzda sorunlarınızın çözümü için gerekli ekip ruhuna sahip ve çözüm odaklı çalışmayı ilke edinen kalabalık ve etkin bir kadro ile çalışmaktayız. Ayrıca Türkiye’ nin merkez illerinde karşılıklı olarak birlikte çalıştığımız birçok avukatlık ofisi olması nedeniyle Türkiyenin tamamında iş takibi imkanlarına da haiz bulunmaktayız. Farklı sektörlerden uzmanlarla karşılıklı işbirliği ve dayanışma içinde olmamız sebebiyle geniş iş yelpazesine sahip bulunmaktayız. Örneğin özel uzmanlık isteyen vergi davalarında Maliye Bakanlığı Hesap Uzmanlığı kökenli Yeminli Mali Müşavirler ve mali müşavirlerle birlikte çalışmamız sebebiyle konulara daha iyi hakimiyet sağlayabilmekteyiz.

Azaflı Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak, hukuki işlemlerin takibine ilişkin çalışma şekli, takip edilen işlemler ve çalışma alanlarımız aşağıda ki gibidir;

Donanımlı ve kalabalık bir kadro ile çalışan Hukuk Büromuz hukuki sorunlara, sorunun başlangıcında müdahale edip etkin çözümler üretmekte, hukuk mantığını en iyi şekilde kullanarak davaları ve takip edilen işlemleri sonuçlandırmaktadır. Ayrıca İstanbul, İzmir, Antalya, Adana ve Mersin illeri başta olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde de iş takibi yapılmakta olup, bu illerde karşılıklı çalıştığımız irtibat ofislerimiz bulunmaktadır. Dolayısıyla Türkiye’nin çeşitli illerinde dava ve işlemleri takip edebilmekte olduğumuzu da ayrıca belirtmekteyiz.

Hizmetimizin kaliteli, verimli, etkin ve hızlı olmasını sağlamak amacıyla İcra Hukuku, İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Ceza Hukuku, Vergi Hukuku gibi hukuksal konular kendi içinde departmanlara bölünmüş, alacak tahsilatı, risk yönetimi ve hukuksal çözümlerle hukuk danışmalığında güncel, kurumsal, teknik, pratik ve sonuca odaklı yöntem esaslarının araştırılması ve uygulanmasının çalışma metotlarımızın ayrılmaz parçası olarak kabul edilmiştir.

ArabicAzerbaijaniEnglishRussianTurkish